۷۵ درصد از آیفون های اپل به سیستم عامل iOS 12 بروزرسانی شده اند

سیستم عامل iOS 12

همانطور که می دانید کمپانی اپل در شهریورماه سال جاری از نسخه ی جدید سیستم عامل خود با نام iOS 12 رونمایی به عمل آورد که بسیاری از دستگاه های اپلی نظیر آیفون ها و آیپدها بروزرسانی شده اند. اکنون بر اساس آمار منتشر شده گویا حدود ۷۵ درصد از دستگاه های اپلی به این سیستم عامل بروزرسانی شده اند.

سیستم عامل iOS 12

این نسخه از سیستم عامل از همان زمان انتشار خود توانست محبوبیت بالایی در میان کاربران گوشی های آیفون و آیپدها پیدا کند. این سیستم‌ عامل در طول مدت زمانی کمتر از یک ماه، بر روی ۵۰ درصد از آیفون‌ ها و آیپدها نصب شد و اکنون این آمار به رقم بسیار بالای ۷۵ درصد رسیده است. بر اساس گزارش جدید، سیستم عامل iOS 12 هم اکنون سهمی ۷۵٫۰۵ درصدی را بین همه ی دستگاه‌ های دارای سیستم عامل iOS و رتبه بعدی نیز به نسخه ی ۱۱ ام این سیستم عامل با ۱۱٫۴۶ درصد سهم اختصاص دارد و در این بین فقط نزدیک به ۵ درصد از گوشی های آیفون‌ و آیپد‌ها موجود در بازار از نسخه ی قدیمی سیستم عامل iOS استفاده می نمایند.

لازم است بدانید که سیستم عامل iOS 11 در یک زمان مشابه در طول سال قبل فقط به سهم ۵۹ درصدی از بازار گوشی ها و دستگاه های مجهز به سیستم عامل iOS رسید و به منظور رسیدن به سهمی ۶۵ درصدی به بیشتر از ۷ ماه زمان احتیاج داشت؛ وقتی که در سیستم عامل iOS 12 تنها حدود ۲ ماه زمان برد. این سیستم عامل حتی در قیاس با سیستم iOS 10 که تا ماه ژانویه ۲۰۱۷ به سهم ۷۶ درصدی رسید، کارکرد بهتری دارد. در آخر، پیش بینی شده است که سیستم عامل iOS 12 با حفظ سیستم رو به رشد خود به زودی به محبوب‌ ترین نسخه ی iOS تبدیل گردد.

منبع: phonearena

notalyadmin
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *